0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Step4Net: ваш надійний партнер для успішного розвитку в мережевому світі

Step4Net - це інноваційна компанія, яка спеціалізується на розробці та впровадженні передових рішень у сфері мережевої безпеки. Завдяки своїм унікальним технологіям та висококваліфікованому персоналу, Step4Net забезпечує високий рівень захисту мереж та даних своїх клієнтів.

Одним з ключових продуктів компанії є інтелектуальна система моніторингу та аналізу мережевої активності. Цей продукт дозволяє виявляти потенційні загрози та атаки, а також надавати рекомендації щодо підвищення безпеки мережі. Завдяки цій системі, клієнти Step4Net можуть бути впевнені, що їх мережа завжди захищена від вторгнень та небажаної активності.

Компанія також пропонує широкий спектр інших продуктів та послуг, включаючи мережеві аналізатори, інтегровані системи захисту, системи резервного копіювання даних та багато іншого. Всі ці рішення розробляються з урахуванням найважливіших вимог безпеки, надійності та ефективності.

Незалежно від розміру чи галузі, Step4Net пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта, приділяючи увагу його специфічним потребам та вимогам. Компанія постійно працює над вдосконаленням своїх продуктів та розробкою нових технологій, щоб забезпечити найвищий рівень захисту для своїх клієнтів.

Більше того, Step4Net відома своєю професійністю та оперативністю у вирішенні будь-яких проблем та ситуацій, пов'язаних з мережевою безпекою. Компанія має широку мережу партнерів та співробітників, які готові надати комплексну підтримку та консультації в будь-який час.

За свою існування, Step4Net зарекомендувала себе як надійний партнер у сфері мережевої безпеки та заробила довіру багатьох великих корпорацій і організацій. Компанія завжди йде в ногу з часом, прогнозуючи нові загрози та розробляючи ефективні стратегії їх протидії.


Модуль Step4Net SFPd-03-1310-WDM-SC (DS159483)

295 грн.

  • + 6 грн бонусів
Купити в 1 клік

Ethernet SFP модуль. 1 Гб через одне волокно. 1310 nm 3 км. Тип роз'єму SC, з функцією DDM (пара до нього Модуль SFPd-03-1550-WDM-SC). Модулі Step4Net SFPd-03-1310-WDM призначені для організації з'єднання через одне волокно одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм за технологією WDM (Wavelength Divis..

Модуль Step4Net SFPd-03-1550-WDM-SC (DS159484)

295 грн.

  • + 6 грн бонусів
Купити в 1 клік

Ethernet SFP модуль. 1 Гб через одне волокно. 1550 nm 3 км. Тип роз'єму SC, з функцією DDM (пара до нього Модуль SFPd-03-1310-WDM-SC). Модулі Step4Net SFPd-03-1550-WDM призначені для організації з'єднання через одне волокно одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм за технологією WDM (Wavelength Divis..

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Найчастіші запитання про Step4Net

Хто є постачальником продукції Step4Net в Україні?
Які новинки пропонує виробник Step4Net ?
Найпопулярніші товари бренду Step4Net в Україні в 2024 році
Які найдешевші товари у виробника Step4Net?
Які найдорожчі товари у виробника Step4Net?
В які міста доставляєте Step4Net
>