0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Utepo: Високоякісні рішення для мережевої безпеки

Utepo - це високоякісна технологічна компанія, що спеціалізується на розробці і виробництві мережевого обладнання для різних секторів індустрії. Їх продукти представлені широким асортиментом рішень, що включає комутатори, конвертери медіа, PoE-передавачі, IP-відеореєстратори та інші пристрої.

Утехнології Utepo вирізняються надійністю, високою швидкістю передачі даних і простотою в установці та налаштуванні.

Комутатори Utepo володіють потужними можливостями керування мережею і можуть ефективно передавати дані на довгі відстані за допомогою високошвидкісних оптичних каналів. Конвертери медіа дозволяють легко перетворити сигнал з одного типу медіа на інший, що забезпечує сумісність різних пристроїв.

PoE-передавачі Utepo є ідеальним вибором для систем відеоспостереження та безпеки, оскільки вони можуть одночасно передавати живлення та дані через один Ethernet-кабель. Це спрощує процес установки і забезпечує надійну роботу системи.

IP-відеореєстратори Utepo дозволяють записувати і зберігати відео з камер спостереження на високій якості, забезпечуючи гнучкі налаштування і зручний доступ до записаних матеріалів.

Компанія Utepo здатна задовольнити потреби різних галузей, включаючи транспорт, освіту, медицину, фінанси та багато інших. Вони завжди працюють над розробкою нових інноваційних продуктів, щоб задовольнити потреби зростаючого ринку мережевого обладнання.

Завдяки високим стандартам якості та надійності, Utepo отримала визнання своїх клієнтів по всьому світу. їх продукти широко використовуються в проектах різного масштабу, від невеликих офісних мереж до складних інфраструктурних систем. Utepo - ваш надійний партнер у світі мережевого обладнання.



PoE комутатор 4-портовий UTEPO UTP7204E-POE-A1

3 440 грн.

  • + 69 грн бонусів
Купити в 1 клік

4-портовий POE комутатор. Downlink порти: 4x RJ45 (100M) з PoE; Uplink порти: 1x SFP (100M), 1x RJ45 (100M); Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Живлення: DC 48В-57В / 60Вт; -40º до + 75ºC; 159х110х46 мм. Характеристики: Ethernet порти (Uplink) 1x SFP (..

Грозозахист Utepo USP201EP

929 грн.

  • + 19 грн бонусів
Купити в 1 клік

Мережевий фільтр. Призначений для захисту від перенапруги мережевого сигналу і живлення. Має багаторівневий захист, великий максимальний розрядний струм, низька максимальне напруження, швидке спрацьовування. Характеристики: Тип пристрою Мережевий фільтр ..

Двоволоконний оптичний модуль SFP UTEPO SFP-1.25G-20KM
топ продажів

578 грн.

  • + 12 грн бонусів
Купити в 1 клік

Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20км; Характеристики: Метод роботи Одноволоконного пристрій прийому / передачі випромінює на одній довжині хвилі, а приймає на інший ..

Двоволоконний оптичний модуль SFP UTEPO SFP-10G-10KM 10G
топ продажів

2 357 грн.

  • + 47 грн бонусів
Купити в 1 клік

Одномодовий оптичний модуль SFP. Швидкість передачі: 10Гбіт / с; Довжина хвилі: TX 1310 нм; Дальність передачі: 10 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з SFP модулем RX. Характеристики: Метод роботи Одномодовое Двоволоконні пристрій прийому / передачі ..

Комплект SFP модулів UTEPO (Rx/Tx)SFP-10G-20KM-TX/RX

12 357 грн.

  • + 247 грн бонусів
Купити в 1 клік

Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що включає в себе SFP-10G-20KM-TX (1270 / 1330nm) і SFP-10G-20KM-RX (1330 / 1270nm). Швидкість передачі: 10 Гбіт / с; Відстань передачі: 20 км. Характеристики: Метод роботи Двунаправленная передача по одному волокну ..

Модуль SFP 1310 SFP-155M-20KM-TX
топ продажів

420 грн.

  • + 8 грн бонусів
Купити в 1 клік

Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 155Мб / с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20км; Характеристики: Метод роботи Одноволоконного пристрій прийому / передачі випромінює на одній довжині хвилі, а приймає на інший ..

Оптичний модуль SFP-1.25G-20KM-RX
топ продажів

894 грн.

  • + 18 грн бонусів
Купити в 1 клік

Одномодовий оптичний модуль приймач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1550 / 1310nm. Швидкість передачі: 1.2 Gbps, відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з TX. Характеристики: Метод роботи Двунаправленная передача по одному волокну ..

Оптичний модуль SFP-1.25G-20KM-TX

894 грн.

  • + 18 грн бонусів
Купити в 1 клік

Одномодовий оптичний модуль передавач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1310 / 1550nm; Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з RX. Характеристики: Метод роботи Двунаправленная передача по одному волокну ..

Прийомопередавач Utepo UTP116PV-HD2
топ продажів

7 178 грн.

  • + 144 грн бонусів
Купити в 1 клік

16-канальний приймально-передавач HD відео сигналу і живлення за UTP кабелю CAT5e / Cat6 на відстань до 300 метрів. Підтримує відеостандарти: HDCVI, HDTVI, AHD і аналоговий. Кожен канал має захист від короткого замикання, перевантаження по струму. Живлення: DC 12-24В; Розмір: 430x83x44 мм Характер..

Сонячна панель Utepo UPSP100-1
топ продажів

6 840 грн.

  • + 137 грн бонусів
Купити в 1 клік

Хороша зносостійкість, всі продукти тестуються при природному висвітленні протягом одного тижня при повному навантаженні. З двома виходами USB-A та одним виходом USB-C всі порти USB можуть працювати одночасно. Вихідний USB-порт продукту оснащений інтелектуальною ідентифікаційною мікросхемою та компе..

24-портовий гігабітний L2 керований PoE+ комутатор UTP3328TS-PSB-L2

26 920 грн.

  • + 538 грн бонусів
Немає в наявності

Продуктом цієї серії є 24-портовий гігабітний PoE+ 4-портовий комбінований гігабітний (RJ-45/SFP) керований Ethernet-комутатор L2. Комутатор має 24*10/100/1000 Мбіт/с портів Ethernet RJ-45, 4 комбіновані порти 100/1000 Мбіт/с (RJ-45/SFP). Всі порти RJ-45 низхідної лінії зв'язку підтримують технологі..

24-портовий керований PoE комутатор Utepo UTP3-GSW2404S-MTP25
топ продажів

16 000 грн.

  • + 320 грн бонусів
Немає в наявності

24-портовий керований POE комутатор. Downlink порти: 24x RJ45 (100 / 1000M) з підтримкою PoE; Uplink порти: 4x SFP (1000M); Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Функції: управління L2, грозозахист до 6кВ і ESD 8 кВ; AC 100 ~ 240В, 250Вт; -10º до + 50ºC; 442х286х44мм. Характеристики: ..

4-портовий керований POE комутатор UTP7304GE-POE

12 640 грн.

  • + 253 грн бонусів
Немає в наявності

4-портовий керований POE комутатор. Downlink порти: 4x RJ45 (1000M); Uplink порти: 2x SFP (1000M); Протокол PoE: Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Управління: web; Живлення: DC 48 ~ 57В, 60 Вт; Робоча температура: від -40º до + 75ºC; 157x110x46 мм.   Характеристики:   ..

8-портовий PoE комутатор UTEPO SF9P-HM

2 640 грн.

  • + 53 грн бонусів
Немає в наявності

8-портовий PoE комутатор. Downlink порти: 8х RJ45 (10 / 100M) з підтримкою PoE; Uplink порти: 1x RJ45 (100M); Протокол PoE: 802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Захист від перевантаження мережі 6кВ і ESD захист 8кв; DC 52B; -10º до + 50ºC; 180х92х25 мм.   Характеристики:   Etherne..

8-портовий керований PoE комутатор UTP7308GE-POE

15 120 грн.

  • + 302 грн бонусів
Немає в наявності

8-портовий керований POE комутатор. Downlink порти: 8x RJ45 (1000M); Uplink порти: 4x SFP (1000M); Протокол PoE: Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Управління: web; Живлення: DC 48 ~ 57В, 120 Вт; Робоча температура: від -40º до + 75ºC; 159x110x46 мм. Характеристики: ..

PoE інжектор Utepo UTP7201GE-PSE30

1 560 грн.

  • + 31 грн бонусів
Немає в наявності

PoE + інжектор. Порти: 1x RJ45 (100 / 1000М) з PoE (802.3af / at), 1x RJ45 (100 / 1000M) Data; Макс. відстань передачі 100м; Підтримка PoE 30Вт; Розмір: 160x64x60 мм; Вага: 200г Характеристики: Ethernet порти (Uplink) 1x RJ45 (1000M) Ether..

PoE комутатор 16-портовий UTEPO UTP1-SW16-TP300

14 400 грн.

  • + 288 грн бонусів
Немає в наявності

16-портовий POE коммутатор.Downlink порти: 16х RJ45 (10 / 100M) з підтримкою PoE; Uplink порти: 2x RJ45 (1000M), 1x комбо SFP (1000M); Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Грозозахист до 6кВ і ESD захист 8кв; AC 100 ~ 240В, 270Вт; 0 до + 55C; 442х207х44 мм. Характеристики: ..

PoE комутатор 16-портовий UTEPO UTP1-SW1602TS-POE

11 800 грн.

  • + 236 грн бонусів
Немає в наявності

16-портовий POE комутатор. Downlink порти: 16х RJ45 (10 / 100M) з підтримкою PoE; Uplink порти: 2x RJ45 (1000M), 1x комбо SFP (1000M); Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Грозозахист до 6кВ і ESD захист 8кв; AC 100 ~ 240В, 180Вт; 0 до + 55C; 442х207х44 мм. Характеристики: ..

PoE комутатор 16-портовий UTEPO UTP7216E-POE-L2

14 000 грн.

  • + 280 грн бонусів
Немає в наявності

16-портовий керований POE комутатор. Downlink порти: 16x RJ45 (100M) з підтримкою PoE; Uplink порти: 2x RJ45 (1000M) та 2x SFP (1000M); Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Управління: web, SNMP; Грозозахист до 6кВ і ESD захист 8кв; AC 100-240В, 320Вт; -10º до + 55ºC; 442х263х44 мм. Х..

PoE комутатор 18-портовий UTEPO SF18P-LM

7 960 грн.

  • + 159 грн бонусів
Немає в наявності

16-портовий POE комутатор. Downlink порти: 16x (10 / 100M) з підтримкою PoE; Uplink порти: 2x RJ45 (10/100 / 1000M); Протокол PoE: 802.3af (PoE), 802.3at (PoE +), підтримка PSE; Функції: CCTV режим до 250 метрів, грозозахист до 6кВ і ESD захист 8кв; DC 52В, споживана потужність 150Вт (включаючи PoE)..

Показано від 1 до 20 з 52 (всього сторінок: 3)

Найчастіші запитання про Utepo

Хто є постачальником продукції Utepo в Україні?
Які новинки пропонує виробник Utepo ?
Найпопулярніші товари бренду Utepo в Україні в 2024 році
В які міста доставляєте Utepo
>