0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Utepo


PoE Комутатор 4-портовий Utepo SF6P-FHM

4-портовий PoE некерований; пропускна здатність: 1.2 Гбіт / с, MAC таблиця 1к; Downlink порти: 4х 10/100 Base-TX з підтримкою PoE; Uplink порти: 2x RJ45 (100M); Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Захист від перевантаження мережі 6кВ і ESD захист 8кв; DC 54B, 1.11А; -40º до + 70ºC; 122..

PoE Комутатор 4-портовий Utepo UTP1-SW0401-TP60
PoE Комутатор 4-портовий Utepo UTP1-SW0401-TP60

4-портовий POE комутатор. Downlink порти: 4х RJ45 (10 / 100M) з підтримкою PoE; Uplink порти: 1x RJ45 (100M); Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Грозозахист до 6кВ; DC 48В-57В, 60Вт; 0º до + 55ºC. ..

PoE Комутатор 4-портовий Utepo UTP3-GSW0401-TP60

Downlink 4x10 / 100 / 1000Base-T (PoE); Uplink 1x 10/100 / 1000Base-T; пропускна здатність 10 Гбіт / с; пересилання 7.44 мп / с; МАС 2К; PoE 802.3af / at, 1/2 (+), 3/6 (-), бюджет 60 Вт; DC 48В ~ 57В, 5 Вт; 10 ℃ ~ +55 ℃; 135 × 86 × 27 мм ..

PoE комутатор 4-портовий UTEPO UTP7204E-POE-A1

4-портовий POE комутатор. Downlink порти: 4x RJ45 (100M) з PoE; Uplink порти: 1x SFP (100M), 1x RJ45 (100M); Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Живлення: DC 48В-57В / 60Вт; -40º до + 75ºC; 159х110х46 мм. ..

PoE Комутатор 8-портовий Utepo UTP3-SW08-TP120-A1

8-портовий POE комутатор. Downlink порти: 8x RJ45 (100M) з підтримкою PoE; Uplink порти: 2x RJ45 (1000M); Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Грозозахист до 6кВ і ESD захист 8кв; DC 48В-57В, 120Вт; 0º до + 55ºC; 200х105х27 мм. ..

Грозозахист Utepo USP201EP

Мережевий фільтр. Призначений для захисту від перенапруги мережевого сигналу і живлення. Має багаторівневий захист, великий максимальний розрядний струм, низька максимальне напруження, швидке спрацьовування. ..

Двоволоконний оптичний модуль SFP UTEPO SFP-1.25G-20KM

Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20км; ..

Двоволоконний оптичний модуль SFP UTEPO SFP-10G-10KM 10G

Одномодовий оптичний модуль SFP. Швидкість передачі: 10Гбіт / с; Довжина хвилі: TX 1310 нм; Дальність передачі: 10 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з SFP модулем RX. ..

Комплект SFP модулів UTEPO (Rx/Tx)SFP-10G-20KM-TX/RX

Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що включає в себе SFP-10G-20KM-TX (1270 / 1330nm) і SFP-10G-20KM-RX (1330 / 1270nm). Швидкість передачі: 10 Гбіт / с; Відстань передачі: 20 км. ..

Комплект SFP модулів UTEPO SFP-155M-20KM-TX/RX

Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що включає в себе SFP-155M-20KM-TX (1310 / 1550nm) і SFP-155M-20KM-RX (1550 / 1310nm). Швидкість передачі: 155Мбіт / с; Відстань передачі: 20 км. ..

Медіаконвертер UTEPO UOF7301E-POE
Медіаконвертер UTEPO UOF7301E-POE

Медіаконвертор, призначений для конвертації сигналу. Інтерфейси: 1x RJ45 (100М) з підтримкою PoE (802.3 af / at, 30Вт), 1x SFP (155M); Дистанція передачі: залежить від підключеного модуля; Захист: Живлення 2КВ, Сигнал 1КВ, ESD 6кВ; Живлення: DC 48В-57В; Розміри: 103х82х25 мм ..

Модуль SFP 1310 SFP-155M-20KM-TX

Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 155Мб / с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20км; ..

Модуль SFP WDM 1,25Gbps SC TX=1550 3 км

1.25Гб / с SFP модуль з роз'ємом RJ-45. Швидкість передачі 1 Гб / с, відстань передачі 100 м. ..

Оптичний модуль SFP-1.25G-20KM-RX

Одномодовий оптичний модуль приймач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1550 / 1310nm. Швидкість передачі: 1.2 Gbps, відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з TX. ..

Оптичний модуль SFP-1.25G-20KM-TX

Одномодовий оптичний модуль передавач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1310 / 1550nm; Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з RX. ..

Прийомопередавач Utepo UTP116PV-HD2

16-канальний приймально-передавач HD відео сигналу і живлення за UTP кабелю CAT5e / Cat6 на відстань до 300 метрів. Підтримує відеостандарти: HDCVI, HDTVI, AHD і аналоговий. Кожен канал має захист від короткого замикання, перевантаження по струму. Живлення: DC 12-24В; Розмір: 430x83x44 мм ..

РoЕ комутатор UTEPO SF10P-FHM

8 портовий PoE комутатор некерований, 8 портів 10 / 100Base-TX PoE RJ45, 2 порти 10 / 100Base-TX Uplink RJ45, підтримка MDI / MDIX, IEEE802.3af, IEEE 802.3at, кількість портів PoE: 8, бюджет РОЕ: 120Вт, режими роботи: Default, VLAN, CCTV, пасстояніе передачі: 0 ~ 100м (режим DEFAULT / VLAN), 250м (р..

24-портовий керований PoE комутатор Utepo UTP3-GSW2404S-MTP25

14800 грн.

Немає в наявності

24-портовий керований POE комутатор. Downlink порти: 24x RJ45 (100 / 1000M) з підтримкою PoE; Uplink порти: 4x SFP (1000M); Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Функції: управління L2, грозозахист до 6кВ і ESD 8 кВ; AC 100 ~ 240В, 250Вт; -10º до + 50ºC; 442х286х44мм. Характеристики: ..

PoE інжектор Utepo UTP7201GE-PSE30
PoE інжектор Utepo UTP7201GE-PSE30

1443 грн.

Немає в наявності

PoE + інжектор. Порти: 1x RJ45 (100 / 1000М) з PoE (802.3af / at), 1x RJ45 (100 / 1000M) Data; Макс. відстань передачі 100м; Підтримка PoE 30Вт; Розмір: 160x64x60 мм; Вага: 200г ..

PoE комутатор 16-портовий UTEPO UTP1-SW16-TP300

13320 грн.

Немає в наявності

16-портовий POE коммутатор.Downlink порти: 16х RJ45 (10 / 100M) з підтримкою PoE; Uplink порти: 2x RJ45 (1000M), 1x комбо SFP (1000M); Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), 802.3at (PoE +); Грозозахист до 6кВ і ESD захист 8кв; AC 100 ~ 240В, 270Вт; 0 до + 55C; 442х207х44 мм. ..

Показано від 1 до 20 з 45 (всього сторінок: 3)