0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Оптичні бокси, касети, розетки, натягувачі



SC/UPC адаптер (з`єднувач)
Код:00000015500
топ продажів

SC/UPC адаптер (соединитель) для сопряжения коннекторов и оптимизации работи в волоконно-оптических сетях. Размери 32х22х9мм..

Розетка оптична ES-02, Eserver (WT-3064A)
Код:00000036762

Пластикова настінна оптична розетка Crosver FOR-02 дозволяє зрощувати до 2-х оптичних волокон, конструкція допускає установку до відповідних посадочні місця 2-х адаптерів. Також є можливість закріплення оптичного кабелю кабельним зажимом, що запобігає його висмикування. Призначена для «оконечіванія»..

Оптична розетка Crosver FOR-02
Код:00000011860
топ продажів

Пластикова настінна оптична розетка Crosver FOR-02 дозволяє зрощувати до 2-х оптичних волокон, конструкція допускає установку у відповідні посадочні місця 2-х адаптерів. Також є можливість закріплення оптичного кабелю кабельним затискачем, що запобігає його висмикування. Призначена для «окінцювання»..

Сплайс-касета Crosver S336 (DP-S336)
Код:00000018109
топ продажів

Сплайс-касета максимальною ємністю 36 зварювання. Застосовується в оптичних боксах FOB 19/1-336/36-1-24, FOB 19/2-336/36-2-48 і патч-панелях MP3-12. Касета S336 досить компактна і зручна як для касети з такою кількістю зварних з’єднань. Для захисту волокон і зварних з’єднань передбачена захисна криш..

Міні-бокс ES-АМ-06, EServer (WT-3048)
Код:00000036839

Настінний оптичний міні-бокс ES-АМ-06 випущений виробником мережевого обладнання EServer. Модель виконана з міцного пластику, передбачає настінний монтаж. Такий мікро-бокс — гарний варіант для використання в оптоволоконних мережах. Застосовується він як кросировочний вузол при реалізації кросів в мі..

Міні-бокс ES-02-04, EServer (WT-3198B)
Код:00000036759

Оптичний міні-бокс призначений для розварювання 8 волокон. Також передбачено введення одного лінійного оптичного кабелю і чотири абонентських відведення. Модель дає можливість встановити до чотирьох оптичних адаптерів типу SC або ж два дуплексних LC адаптера. Випущений компанією EServer міні-бокс ви..

Мікро-бокс оптичний Crosver FOB-DM
Код:00000008596
топ продажів

Пластиковий настінний оптичний міні-бокс Crosver FOB-DM дозволяє обробляти до 12 оптичних волокон.Пігтейли виводяться назовні через спеціальні ущільнювачі.Бокс є ідеальним рішенням для реалізації ввідно-розподільних пристроїв, телекомунікаційних кросів, серверних кімнат і інших комунікаційних центрі..

Міні-бокс ES-DM,  EServer (WT-3117)
Код:00000036838

Міні-бокс ES-DM являє собою оптичну розподільну коробку, призначену для оброблення оптоволоконних кабелів з невеликою кількістю волокон. Випущена під брендом EServer модель виконана з пластику і передбачає настінну установку. Завдяки спеціальним ущільнювачам передбачена можливість виведення пігтейлі..

Міні-бокс ES-03-12, EServer (WT-3066B)
Код:00000036760

Розподільчий міні-бокс — відмінний варіант для розміщення в тісному просторі. Настінна модель використовується для розварювання 16 волокон, передбачає введення 3-х оптоволоконних кабелів. У міні-боксі знаходиться монтажна панель. З одного боку розташоване металеве кріплення для адаптерів SC типу. Мі..

Патч-панель фіксована 24 порти SC-Simpl./LC-Dupl., пуста, каб.вводи для 4xPG13.5+відгиб, 1U, чорна
Патч-панель фіксована 24 порти SC-Simpl./LC-Dupl., пуста, каб.вводи для 4xPG13.5+відгиб, 1U, чорна
Патч-панель фіксована 24 порти SC-Simpl./LC-Dupl., пуста, каб.вводи для 4xPG13.5+відгиб, 1U, чорна
Патч-панель фіксована 24 порти SC-Simpl./LC-Dupl., пуста, каб.вводи для 4xPG13.5+відгиб, 1U, чорна
Код:00000026716
топ продажів

1 220 грн. -27% 886 грн.

Купити в 1 клік

Опис Чорна оптична патч-панель на 24 порти SC Simplex або LC Duplex призначена для організації зварних з'єднань одномодового (SingleMode) або багатомодового (MultiMode) оптичного волокна, а також для захисту зварного з'єднання від механічних пошкоджень. Найчастіше оптичний кабель з'єдн..

Патч-панель 24 порти ST/FC, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, сіра.
Код:00000026656
топ продажів

1 510 грн. -28% 1 086 грн.

Купити в 1 клік

Опис Сіра оптична патч-панель на 24 порти ST або FC серії FOP призначена для організації зварних з'єднань одномодового (SingleMode) або багатомодового (MultiMode) оптичного волокна, а також для захисту зварного з'єднання від механічних пошкоджень. Найчастіше оптичний кабель з'єднують з ..

Патч-панель 24 порти ST/FC, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, чорна.
Патч-панель 24 порти ST/FC, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, чорна.
Код:00000024041
топ продажів

1 510 грн. -28% 1 086 грн.

Купити в 1 клік

Опис Чорна оптична патч-панель на 24 порти ST або FC серії FOP призначена для організації зварних з'єднань одномодового (SingleMode) або багатомодового (MultiMode) оптичного волокна, а також для захисту зварного з'єднання від механічних пошкоджень. Найчастіше оптичний кабель з'єднують з..

Оптична патч-панель EServer 1U-24 19″ 24 порти
Оптична патч-панель EServer 1U-24 19″ 24 порти
Оптична патч-панель EServer 1U-24 19″ 24 порти
Оптична патч-панель EServer 1U-24 19″ 24 порти
Код:00000021354
топ продажів

Висувні панелі для монтажу оптичних з’єднань зроблені максимально зручними для зварювання і розподілу оптичних волокон. Висувна конструкція монтажної панелі. Універсальне кріплення для сплайс-касет різних типів. Введення кабелю ззаду або збоку. Зручна кришка з кріпленням на два гвинти. Характерист..

Патч-панель 24 порти SC-Simpl./LC-Dupl./E2000, пуста, кабельні вводи для 2xPG13.5 та 2xPG11, 1U, сіра
Патч-панель 24 порти SC-Simpl./LC-Dupl./E2000, пуста, кабельні вводи для 2xPG13.5 та 2xPG11, 1U, сіра
Код:00000026626
топ продажів

1 510 грн. -24% 1 142 грн.

Купити в 1 клік

Опис Сіра оптична патч-панель на 24 порти SC Simplex або LC Duplex серії FOP призначена для організації зварних з'єднань одномодового (SingleMode) або багатомодового (MultiMode) оптичного волокна, а також для захисту зварного з'єднання від механічних пошкоджень. Найчастіше оптичний кабе..

Патч-панель 24 порти SC-Simpl./LC-Dupl./E2000, пуста, кабельні вводи для 2xPG13.5 та 2xPG11, 1U, чорна
Патч-панель 24 порти SC-Simpl./LC-Dupl./E2000, пуста, кабельні вводи для 2xPG13.5 та 2xPG11, 1U, чорна
Патч-панель 24 порти SC-Simpl./LC-Dupl./E2000, пуста, кабельні вводи для 2xPG13.5 та 2xPG11, 1U, чорна
Патч-панель 24 порти SC-Simpl./LC-Dupl./E2000, пуста, кабельні вводи для 2xPG13.5 та 2xPG11, 1U, чорна
Код:00000026627
топ продажів

1 510 грн. -24% 1 142 грн.

Купити в 1 клік

Опис Чорна оптична патч-панель на 24 порти SC Simplex або LC Duplex серії FOP призначена для організації зварних з'єднань одномодового (SingleMode) або багатомодового (MultiMode) оптичного волокна, а також для захисту зварного з'єднання від механічних пошкоджень. Найчастіше оптичний каб..

Патч-панель 24 порти під 12 адаптерів SC Duplex/LC Quad, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, чорна
Патч-панель 24 порти під 12 адаптерів SC Duplex/LC Quad, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, чорна
Патч-панель 24 порти під 12 адаптерів SC Duplex/LC Quad, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, чорна
Патч-панель 24 порти під 12 адаптерів SC Duplex/LC Quad, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, чорна
Код:00000026849

1 510 грн. -24% 1 142 грн.

Купити в 1 клік

Опис Чорна оптична патч-панель на 12 портів SC Duplex або LC Quad серії FOP призначена для організації зварних з'єднань одномодового (SingleMode) або багатомодового (MultiMode) оптичного волокна, а також для захисту зварного з'єднання від механічних пошкоджень. Найчастіше оптичний кабель..

Патч-панель 24 порти ST/FC, пуста,1U, каб.вводи для 6xPG13.5+6xPG11, сіра.
Код:00000026630

1 294 грн. -11% 1 152 грн.

Купити в 1 клік

Опис Сіра оптична патч-панель на 24 порти ST або FC серії FOPE призначена для організації зварних з'єднань одномодового (SingleMode) або багатомодового (MultiMode) оптичного волокна, а також для захисту зварного з'єднання від механічних пошкоджень. Найчастіше оптичний кабель з'єднують з ..

Патч-панель 48 портів під 24 адаптори SC Duplex/LC Quad, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, сіра.
Код:00000026660

1 530 грн. -24% 1 157 грн.

Купити в 1 клік

Опис Сіра оптична патч-панель на 24 порти SC Duplex або LC Quad серії FOP призначена для організації зварних з'єднань одномодового (SingleMode) або багатомодового (MultiMode) оптичного волокна, а також для захисту зварного з'єднання від механічних пошкоджень. Найчастіше оптичний кабель ..

Патч-панель 48 портів під 24 адаптори SC Duplex/LC Quad, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, чорна.
Патч-панель 48 портів під 24 адаптори SC Duplex/LC Quad, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, чорна.
Патч-панель 48 портів під 24 адаптори SC Duplex/LC Quad, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, чорна.
Патч-панель 48 портів під 24 адаптори SC Duplex/LC Quad, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG11, чорна.
Код:00000026848

1 530 грн. -24% 1 157 грн.

Купити в 1 клік

Опис Чорна оптична патч-панель на 24 порти SC Duplex або LC Quad серії FOP призначена для організації зварних з'єднань одномодового (SingleMode) або багатомодового (MultiMode) оптичного волокна, а також для захисту зварного з'єднання від механічних пошкоджень. Найчастіше оптичний кабель ..

Показано від 1 до 20 з 37 (всього сторінок: 2)

Поширені запитання про Оптичні бокси, касети, розетки, натягувачі

Які ціни на Оптичні бокси, касети, розетки, натягувачі?
Чи є гарантія на Оптичні бокси, касети, розетки, натягувачі?
Найдешевші Оптичні бокси, касети, розетки, натягувачі які можна купити?
Які Оптичні бокси, касети, розетки, натягувачі найбільш популярні?
Як купити преміум Оптичні бокси, касети, розетки, натягувачі?