0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Патчкорди



Гільза термоусаджуюча. 60мм. d1.5mm, шт.
Код:00000016588
топ продажів

Комплект для защити сварного соединения (сокр. КДЗС 60 мм) незаменим в процессе сварки оптического волокна. Он предназначен для защити зачищенних оптических волокон от различних механических повреждений, случайного попадания на них пили и влаги после окончания процесса сварки, и в процессе експлуата..

Термозбіжна гільза КДЗС товщина 6мм
Код:00000009557
топ продажів

Термозбіжна гільза КДЗС товщина 6мм - це високоякісний термоізоляційний матеріал, який використовується для термоізоляції різноманітних місць. Гільза має діаметр 6мм, що дозволяє закрити ізоляційну зону, забезпечуючи тим самим надійний захист від теплових випромінювань. КДЗС виготовляється зі ..

Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC SM 3м Simplex
Код:00000010408
топ продажів

88 грн.

  • + 2 грн бонусів
Купити в 1 клік

Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC SM 3м Simplex - це кабель для передачі сигналу в оптичних мережах з одними портами SC/UPC з кожного кінця. Виготовлений зі стандартного одномодового оптичного волокна G.652D із низькими втратами сигналу у спектральному діапазоні 1310/1550 нм. Довжина кабелю - 3 метри...

Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Е) 100м
Код:00000030146

1 016 грн.

  • + 20 грн бонусів
Купити в 1 клік

SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Е) - це оптичний патч-корд. Тип конектора – SC-SC, тип полірування – UPC-UPC. Клас використовуваного волокна – G652D. Допустиме зусилля, що розтягує - 1 кН. Силовий елемент – діелектрик. Застосовується на опорах із напругою не вище 10 кВ. Характеристики: ..

Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Е) 150м
Код:00000030145

1 460 грн.

  • + 29 грн бонусів
Купити в 1 клік

SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Е) - це оптичний патч-корд. Тип конектора – SC-SC, тип полірування – UPC-UPC. Клас використовуваного волокна – G652D. Допустиме зусилля, що розтягує - 1 кН. Силовий елемент – діелектрик. Застосовується на опорах із напругою не вище 10 кВ. Характеристики: ..

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Поширені запитання про Патчкорди

Які ціни на Патчкорди?
Чи є гарантія на Патчкорди?
Найдешевші Патчкорди які можна купити?
Як купити преміум Патчкорди?
В які міста доставляєте Патчкорди
>