0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

SFP модулі



Модуль Step4Net SFPd-03-1310-WDM-SC (DS159483)
Код:00000023296
топ продажів

Ethernet SFP модуль. 1 Гб через одне волокно. 1310 nm 3 км. Тип роз'єму SC, з функцією DDM (пара до нього Модуль SFPd-03-1550-WDM-SC). Модулі Step4Net SFPd-03-1310-WDM призначені для організації з'єднання через одне волокно одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм за технологією WDM (Wavelength Divis..

Модуль Step4Net SFPd-03-1550-WDM-SC (DS159484)
Код:00000023297
топ продажів

Ethernet SFP модуль. 1 Гб через одне волокно. 1550 nm 3 км. Тип роз'єму SC, з функцією DDM (пара до нього Модуль SFPd-03-1310-WDM-SC). Модулі Step4Net SFPd-03-1550-WDM призначені для організації з'єднання через одне волокно одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм за технологією WDM (Wavelength Divis..

Модуль SFPd-03-1310-WDM-LC
Код:00000025294

Модулі Step4Net SFPd-03-1310-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі). Модуль SFPd-03-1310-WDM передає дані на довжині хвилі 1310nm, а прийм..

Модуль SFPd-03-1310-WDM-SC
Код:00000025256

Модулі Step4Net SFPd-03-1310-WDM призначені для організації з'єднання по одному волокну одномодового оптичного кабелю 9 / 125мкм за технологією WDM (Wavelength Division Multiplexing - мультиплексування з поділом по довжині хвилі). Модуль SFPd-03-1310-WDM передає дані на довжині хвилі 1310nm, а прийм..

Модуль SFPd-03-1550-WDM-LC
Код:00000025263

Модуль SFPd-03-1550-WDM передає дані на довжині хвилі 1550nm, а приймає дані на довжині хвилі 1310nm. Модулі забезпечують передачу даних на швидкості 1.25Gbps / 1.063Gbps на відстані до 3 км. Характеристики: Порти (вихід) LC Потужність спо..

Модуль SFPd-03-1550-WDM-SC
Код:00000024602

Модуль SFPd-03-1550-WDM передає дані на довжині хвилі 1550nm, а приймає дані на довжині хвилі 1310nm. Модулі забезпечують передачу даних на швидкості 1.25Gbps / 1.063Gbps на відстані до 3 км. Характеристики: Порти (вихід) SC Потужність спо..

Модуль SFP 1310 SFP-155M-20KM-TX
Код:00000014023
топ продажів

Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 155Мб / с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20км; Характеристики: Метод роботи Одноволоконного пристрій прийому / передачі випромінює на одній довжині хвилі, а приймає на інший ..

Двоволоконний оптичний модуль SFP UTEPO SFP-1.25G-20KM
Код:00000016950
топ продажів

Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20км; Характеристики: Метод роботи Одноволоконного пристрій прийому / передачі випромінює на одній довжині хвилі, а приймає на інший ..

оптичний модуль SFP MikroTik S-85DLC05D
Код:00000030054

S-85DLC05D - трансівер SFP 1,25G з роз'ємом Dual Fiber LC 850 нм, для багатомодового оптоволоконного з'єднання довжиною до 550 метрів з DDMI. Пристрої протестовані та сумісні з моделями RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN та CCR1036. Пристрої..

Оптичний модуль SFP-1.25G-20KM-RX
Код:00000010442
топ продажів

Одномодовий оптичний модуль приймач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1550 / 1310nm. Швидкість передачі: 1.2 Gbps, відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з TX. Характеристики: Метод роботи Двунаправленная передача по одному волокну ..

Оптичний модуль SFP-1.25G-20KM-TX
Код:00000010441
топ продажів

Одномодовий оптичний модуль передавач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1310 / 1550nm; Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з RX. Характеристики: Метод роботи Двунаправленная передача по одному волокну ..

Модуль SFP S-31DLC20D LC 1310
Код:00000020274
топ продажів

S-31DLC20D - це трансивер SFP 1,25 Гбіт / с з двоволоконним роз'ємом LC 1310 нм для одномодових волоконно-оптичних з'єднань довжиною до 20 км з DDMI. Характеристики: Метод роботи Двонаправлена передача по одному волокну Порти (вихід) ..

Модуль SFP MikroTik S-RJ01
Модуль SFP MikroTik S-RJ01
Код:00000016603
топ продажів

1.25Гб / с SFP модуль з роз'ємом RJ-45. Швидкість передачі 1 Гб / с, відстань передачі до 100 метрів. Характеристики: Метод роботи двунаправленная передача Порти (вихід) RJ45 (10/100 / 1000M) Макс. про..

Модуль SFP Ruijie MINI-GBIC-SX-MM850 LC
Код:00000022424
топ продажів

Ruijie Mini-GBIC-SX-MM850 – оптичний модуль форм-фактора SFP з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 1 Гбіт/с при довжині хвилі 850 nm. Призначений для роботи з багатомодовим оптичним волокном на відстані до 550 м. Характеристики: Метод роботи SFP LC ..

Оптичний модуль Dahua DH-PFT3960
Код:00000016117
топ продажів

DH-PFT3960 - корисний двонаправлений модуль, метою якого є об'єднання далеко розташованих пристроїв у спільну локальну мережу. Відрізняється простим монтажем через LC-порти та автономною роботою. Оптичний SFP-передавач має високу пропускну здатність на рівні 1,25 Гб/с. Така швидкість забезпечує кращ..

Модуль SFP Ruijie MINI-GBIC-LX-SM1310 LC
Код:00000022425
топ продажів

Ruijie Mini-GBIC-LX-SM1310 – оптичний модуль форм-фактора SFP з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 1 Гбіт/с при довжині хвилі 1310 nm. Призначений до роботи з одномодовим оптичним волокном на відстані до 10 км. Характеристики: Метод роботи SFP LC ..

Гігабітний оптичний модуль GSFP-1310R-20-SMF
Код:00000025952
топ продажів

Одномодове одиночне волокно. порт LC. Відправка 1550 нм та прийом 1310 нм. Відстань передачі до 20 км Характеристики: Метод роботи SFP LC Макс. пропускна спроможність 1 Гбіт/с Відстань передачі ..

Гігабітний оптичний модуль GSFP-1310T-20-SMF
Код:00000025951
топ продажів

GSFP-1310T-20-SMF — корисний пристрій для передачі сигналу, підключення до локальної мережі та комутації потоку. Ця модель має пропускну здатність на гігабітному рівні та гарний радіус роботи. Оптичний модуль здійснює передачу на відстані до 20км, використовуючи хвилі 1310-1550нм та LC-порт. З'єднан..

Оптичний модуль Dahua DH-PFT3970
Код:00000016120
топ продажів

DH-PFT3970 - дальнодіючий оптичний модуль для встановлення локального з'єднання на значних відстанях. Має високу пропускну здатність, а також можливість двонаправленої передачі. Швидкість потоку може досягати 1,25 Гб/c, що дозволяє встановити максимальну якість роботи. Передача здійснюється на 20 кі..

Двоволоконний оптичний модуль SFP UTEPO SFP-10G-10KM 10G
Код:00000016949
топ продажів

Одномодовий оптичний модуль SFP. Швидкість передачі: 10Гбіт / с; Довжина хвилі: TX 1310 нм; Дальність передачі: 10 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з SFP модулем RX. Характеристики: Метод роботи Одномодовое Двоволоконні пристрій прийому / передачі ..

Показано від 1 до 20 з 28 (всього сторінок: 2)

Поширені запитання про SFP модулі

Які ціни на SFP модулі?
Чи є гарантія на SFP модулі?
Найдешевші SFP модулі які можна купити?
Які SFP модулі найбільш популярні?
Як купити преміум SFP модулі?